Agrofol Magyarország Kft. H-6722 Szeged, Mérey u. 6/B

Frissítve:2016.03.01. 08:52
Állásajánlataink

3.2. Irodai kereskedelmi asszisztens - 1 fő

Amit cégünk nyújt

  • megbízható cégháttér,
  • elegáns munkakörülmény,
  • fiatalos, lendületes csapat,
  • változatos munkakör
Agrofol Magyarország Kft. H-6722 Szeged, Mérey u. 6/B - Állásajánlat

Sokrétű irodai tevékenységre keresünk munkatársat

  • ügyfelekkel való kapcsolattartás telefonon és írásban,
  • szerződések, rendelések, szállítások kezelése,
  • számlák kezelése és készítése,
  • statisztikák, nyilvántartások vezetése,
  • adatrögzítés, adminisztráció, iratrendezés.

 Az álláshoz tartozó elvárások

  • kereskedelmi cégnél szerzett munkatapasztalat,
  • legalább középfokú végzettség
  • megbízható, felhasználói szintű számítógépes ismeret:
  • operációs rendszer: WIN7, WIN8, SERVER2008 •
  • programok: internet böngészők, •
  • Microsoft Office: Word, Excel, PowerPoint / e-mail
  • számlázási és készletgazdálkodási rendszer •
  • ügyfél-centrikusság,
  • jó kommunikációs készség,
  • pontosság, megbízhatóság,
  • teljes munkaidő,
  • büntetlen előélet.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • középfokú (angol és/vagy német)  idegennyelv-ismeret,
  • kedvező elbírálás esetén azonnali munkakezdés.
Munkavégzés helye
  • Szeged, belváros
Közvetlen felettes
  • ügyvezető

A pályázat kedvező elbírálását követően a kiválasztott pályázóval személyes elbeszélgetést kezdeményezünk, melynek időpontjáról és helyszínéről a megadott e-mail/telefonszám elérhetőségeken értesítést küldünk, ill. egyeztetést végzünk.

A jelentkezéshez minden esetben szükségesek az alábbi dokumentumok:

  • magyar nyelven megírt motivációs levél,
  • fényképpel ellátott magyar nyelvű szakmai önéletrajz
  • szakmai bizonyítványa(i) másolata,

Illetve előnyt jelent:

  • idegen ( angol és/vagy német ) nyelven megírt - fényképpel ellátott - szakmai önéletrajz,
  • idegen ( angol és/vagy német ) nyelven megírt motivációs levél.

SZÁMOLJON VELÜNK - mi számítunk Önre

Várjuk jelentkezését ! Legyen Ön is csapatunk tagja !

Agrofol Magyarország Kft. H-6722 Szeged, Mérey u. 6/B - Angol nyelvű Agrofol Magyarország Kft. H-6722 Szeged, Mérey u. 6/B - Német nyelvű Agrofol Magyarország Kft. H-6722 Szeged, Mérey u. 6/B - Magyar nyelvű

ÜZLETÁGAK
Agrofol Magyarország Kft. H-6722 Szeged, Mérey u. 6/B Magyar nyelvű

Agrofol Magyarország Kft. H-6722 Szeged, Mérey u. 6/B - QR logo

Valid HTML 4.01 Transitional

Érvényes CSS!